Çağrı Merkezi: 0 212 909 03 88

Hakkımızda

Hakkımızda

 

SEZERLER MOBİLYA DEKORASYON SAN. DIŞ.TİC. LTD.ŞTİ.

 

                2002 Yılında kurulmuş olan Sezerler Mobilya, İNTEMA Mutfak , BULTAHUP Mutfak VİTRA Banyo Mobilyaları montaj servisi  olarak Ticari hayatında hizmet vermeye başlamıştır.

                2016 Yılında Perakende sektöründe mağazacılığa adım atarak VİTRA Tali bayi olarak perakendecilik sektöründe halen hizmet vermektedir  yanı sıra ARTEMA , PUNTO ,ÇAMSAN Parke FLOORPAN Parke BRA Mutfak markaları ile de bağlantılı çalışmaktadır.

                Sezerler Mobilya FERRVİT markası ile de kendi Banyo Mutfak ve Armatür markalarını üretip satışını yapmaktadır ayrıca Montaj, Servis, ve Taahhüt işlerinde de 17 Yıllık bir tecrübeye sahiptir.

                Toplu konut ve Ticari olarak çalışmaları Soyak, Zorlu Center, BP (Birtish Petrol), Nish Adalar, Mesa Evleri, Yurtdışı Projeleri (ALMANYA,BULGARİSTAN) CNR Fuarları gibi gerek konut gerekse ticari projelerde kendini ispatlamıştır.

                Hedef kaliteli ürün kaliteli hizmet ile Perakendecilik ilkesini oluşturup Satış, Satış sonrası hizmet teknik ve hızlı servis imkanı ile müşteri memnuniyetini oluşturmayı her zaman kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

                2018 Yılı itibari ile Yurtdışı ihracatında ivme yakalayarak öncelikli hedef Balkan ülkeleri ve Arap yarım adasına ihracatımızı geliştirip markamız olan FERRVİT Markasını Global bir marka haline getirme arzunu taşımaktayız.

                2019 Yılı hedeflerimizin içerisinde ihracatın yanı sıra Merkezi ÜSKÜP olan VİTRA Perakende mağazamızı kurup Balkan ülkelerinde Şubeleşme hedef ve gayreti içerisindedir.